Mama Laurki testuje :)

Kobiece

Kobiety są jak sroki - kochają błyskotki :)

 


   Od najdawniejszych czasów jasne jest, że panie uwielbiają wszelkiego rodzaju błyskotki. Chodzi przecież o to, by pięknie wyglądać i wyróżnić się z tłumu, a temu nic nie służy lepiej niż odpowiednio dobrany naszyjnik oraz przyciągające wzrok panów kolczyki. Jak miło zaskoczyć małżonkę lub dziewczynę? Dając jej biżuterię. Cóż daje się w chwili oświadczyn? Pierścionek zaręczynowy – czyli także biżuterię. Panie po prostu są stworzone po to, by lśniły na nich złoto, srebro, cenne kamienie, kryształy lub ręcznie wykonana biżuteria.

   Na rynku dostępny jest bardzo duży wybór różnego rodzaju biżuterii i aktualnie trudno byłoby odnaleźć jakiś dominujący trend czy wzornictwo. Wchodząc do pierwszego lepszego znajdziemy tam biżuterię bardzo nowoczesną, ale również i nawiązującą do tradycyjnej klasyki. Być może zaskoczy nas także nieco alternatywne wzornictwo z wykorzystaniem plastiku, metalu, wełny czesankowej oraz wielu innych materiałów.

   Być może właśnie to jest znakiem aktualnych czasów, że w dawniej mając na myśli biżuterię myślało się o łańcuszkach, pierścieniach i kolczykach wyprodukowanych z metali szlachetnych. Aktualnie biżuteria może jednak prezentować się zupełnie inaczej i wręcz cenione jest alternatywne podejście do biżuterii. Elegancka dama z pięknym naszyjnikiem ze stali lub z kryształkami, którym daleko do wartości rubinów i szafirów nie stanowi aktualnie niezwykłego zjawiska posądzanego o brak dobrego gustu. Wręcz przeciwnie – nowoczesna biżuteria czerpie inspirację z wielu typów materiałów, nie zawsze ze złota i srebra.
(internet)

 


 


                   Każda kobieta ma słabość do biżuterii. Zachwycamy się metalami i kamieniami szlachetnymi. Dobrze dobrana do stroju i urody biżuteria to podstawa każdego stroju i juz mało znaczenia ma czy to jest strój wyjściowy czy bieganie po parku w dresach. My kobiety jesteśmy jak sroki- lubimy wszystko co się błyszczy ;-)

          

  
  

Naszyjnik sowa, kolczyki jabłuszka i kolczyki misie dostępne są w sklepie internetowym Jubileno, gdzie Was serdecznie zapraszam :)